ساندویچ پانل


ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یکی از مصالح ساختمانی می باشد که امروزه در ساخت و ساز رواج یافته و در مکان های مختلف از انواع متفاوتی از آن استفاده می شود .

با پیشرفت جوامع بشری ابزارها ی مورد استفاده ی آن ها نیز به همان میزان تغییر می یابد ، در جهان سوم یا کشورهای صنعتی استفاده کردن از آخرین دست آوردهای علمی از هر نظر مقرون به صرفه بوده است ، از آن جهت دانشمندان با فعالیتی گسترده در سطح جهان هرو روز محصول جدید را روانه ی بازار میکنند،از جمله این تکنولوژی بسیار موثر ساندویچ پانل ها می باشد .

این محصول بی نظیر با کارکردی گسترده در شرایط و مکانهای متفاوت دریچه بسیار تازه را به روی زندگی بشر گشوده است ، ساندویچ پنل ها به عنوان بهترین وهمچنین زیباترین مواد اولیه ساخت وساز در صنعت ساختمانی جایگاهی ویژه به خود اختصاص داده است، این محصول جدید برای استفاده در انواع سوله های صنعتی و همچنین شرکت های بزرگ غذایی با دارویی مناسب وکار آمد میباشد .
ساندویچ پانل در انواع ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل لانه زنبوری ، پلی یورتان و … موجود می باشد .
ساندویچ پنل از دو لایه تشکیل یافته که در میان آن یک لایه نرم و انعطاف پذیر با نام عایق وجود دارد .
ساندویچ پانل ها در ضخامت های متفاوتی 80 ، 100، 125 ، 150 ، 175 و … در دسترس است . همچنین ساندویچ پانل برای دیوارهای خارجی ، دیوارهای داخلی و … در دسترس است .
برای مثال :
ساندویچ پانلهای خارجی با ضخامت 175 میلی متر
ساندویچ پانل های داخلی با ضخامت 100 میلی متر
ساندویچ پنل برای سازه هایی که نیاز به مقاومت در برابر آتش دارند با ضخامت 50 میلی متر
ساندویچ پنل با ضخامت 200 میلی متر برای سازه هایی با نیاز به قدرت بالا

ساندویچ پانل

سطح ورق گالوانیزه پانل را با رنگ پوشش می دهند . سطح خارجی معمولا با فولاد پوشش داده شده و سطح داخلی با پوشش پلی استر.همچین از فولاد ضد زنگ ، فولاد مقاوم در برابر اسید نیز برای پوشش دهی استفاده می شود.
ابعاد و قدرت ساندویچ پانل را با توجه به محل قرار گیری ساندویچ پانل انتخاب می کنند و پیش از انتخاب باید اطلاعاتی از محل قرار گیری در دسترس باشد . همچنین نحوه قرار گیری ساندویچ پانل ها مانند گوشه و کنار ، لبه بام و … نیز در به کار گیری پانل ها موثر است .
شما همچنین با بهره گیری از مشاوره کارشناسان تجارت گستر می توانید مناسب ترین پانل را برای محل مورد نظر خود به کار بگیرید .
به طور کلی می توان گفت در ساختار ساندویچ پانل انتخابی شرایط زیر را باید در نظر گرفت :
• تحمل بارهای ایجاد شده
• قاب کافی و پشتیبانی ساختار
• درجه هوا و بخار گرفتگی محل نصب
• عایق حرارتی
• مقاوم در برابر آتش
• عایق صدا

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه به کارگیری پانل های ساندویچی و قیمت ارائه شده توسط تجارت گستر با شماره

041 35576835 – 09143026241 تماس بگیرید .

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 12 =