ساندویچ پانل دیواری

sandwich   نوامبر 5, 2016   دیدگاه‌ها برای ساندویچ پانل دیواری بسته هستند

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پنل ها برای دیوارهای ساختمان ، سقف ساختمان و سازه های پیش ساخته استفاده می شوند . ساندویچ پانل شامل چند لایه می باشد که از یک لایه عایق ، که بهترین نوع آن پلی اورتان است و صفحات خارجی برای مثال فلز تشکیل شده است . که این مورد در نوشته ” ساندویچ پانل ” به طور کامل بیان شد.
پوشش فلزی ساندویچ پنل در برابر شرایط آب و هوایی، مانند باران یا برف و نیز انجام تزئینات و عوامل خورنده مقاوم هستند.
یکی از انواع موارد استفاده ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل دیواری می باشد که امروزه به علت مزایایی که دارد جایگزین مواد سنتی شده است . ساندویچ پنل دیواری در انواع ساختمان ها از جمله ساختمان های صنعتی ، تجاری ، کارخانجات ، کارگاه ها ، ویلا ها ، سوله ها و کانکس ها و همچنین خانه های پیش ساخته استفاده می شود .
ساندویچ پانل های دیواری دارای نر و مادگی می باشد یعنی یک طرف دارای تو رفتگی و طرف دیگر دارای برآمدگی می باشد . که این امر موجب قفل شدن و هم پوشانی لبه ها می شود و برای اتصال بسیار مناسب می شود .
این سازه دارای ابعاد مختلف بوده که بنا به محل قرار گیری آن مناسب ترین ابعاد انتخاب می شود . ضخامت های ساندویچ پنل های دیواری تجارت گستر در ضخامت های 4 و 5 و 6 و… و15 موجود می باشد که البته با توجه به نیاز مشتری در ابعاد دیگر هم تولید و به مشتری عرضه می شود .
همچنین طول این ساندویچ پنل از 1 الی 13 متر و عرض مفید 100 و عرض نامفید 103 سانتیمتر موجود می باشد . همچنین طول و عرض پانل های دیواری نیز با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر می باشد .
برای انتخاب مناسب پانل های دیواری می توانید با شماره های 09143026241 تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید .

مزایای ساندویچ پانل دیواری :

ظاهر زیبا
سرعت بالا در نصب و اجرا
سهولت نصب
عایق بودن در برابر گرما ، سرما و رطوبت
قابلیت شستشو
قیمت به صرفه و رقابتی در مقایسه با مصالح سنتی
مقاومت بالا در برابر نور خورشید و آتش سوزی
قابلیت جابه جایی
قابلیت بازیافت مصالح
دارای طرح ها و رنگ های مختلف مناسب برای هر سلیقه ای
همچنین پانل دیواری تجارت گستر با دارا بودن ابعاد و طول و عرض مختلف برای هر گونه سازه مناسب می باشد .

ساندویچ پانل
انواع ساندویچ پنل دیواری :

ساندویچ پنل دیواری ساده
ساندویچ پنل دیواری نر و مادگی
ساندویچ پنل دیواری پیچ مخفی
ساندویچ پنل دیواری اتاق تمیز

هر کدام از این انواع دارای ویژگی های خاص خود بوده که با توجه به ویژگی های مورد نیاز و سازه یکی از انواع پانل های ساندویچی دیواری انتخاب می شود . برای مثال پانل دیواری پیچ مخفی در مقابل نفوذ هوا ، صدا حرارت و رطوبت بسیار مقاوم می باشد .
برای اطلاعات بیشتر و خرید انواع ساندویچ پانل به ویژه ساندویچ پانل دیواری با شماره 04135576835 – 09143026241 تماس بگیرید .

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.